top of page
IMG_20201112_123720_edited_edited.jpg

Naši lektoři

Lokah Samastah Sukhino Bhavantu

 "Ať jsou všechny bytosti štastné a volné, a nechť i  mé myšlenky, slova a činy přispějí nějakým způsobem ke štěstí a svobodě všech."

IMG_20201117_120410.jpg

Natália Báčová

Její lekce jsou o bdělém pozorovaní sama sebe. Vede cvičících s láskou a lehkostí, aby se dokázali
ponořit do hloubky svého Já. Praxi přizpůsobí lidem a jejich potřebám. Tak jako dokáže probudit sílu
středu, ví i uvolnit tělo v blahodárné relaxaci.

.jpg

Kristína Bémová

Jóga si Kristínu našla na Kypru a od té doby si bez ní neumí představit život. Na jejích lekcích uklidníte mysl a vzdálíte se od každodenních starostí. Nakazí Vás hravostí a radostí. Pojďte si společně vychutnat pohyb a učit se trpělivosti a lásce ke vlastnímu tělu.

_edited.jpg

Tereza Vašíčková

Během svých lekcí se snaží pomoci s nacítěním se zpátky na své tělo. Ráda pracuje s prostorem a pohybem, balancem, rozsahem a rovnováhou. Soustředí se na správné provedení pozic a věří, že je důležité postavit základy, na který se poté dají stavět ty nejúžasnější pohybové stavby. Jejím skromným cílem je, aby člověk z lekce odcházel uvolněný a inspirovaný především sám sebou

IMG_20201130_145555_edited.jpg

Katarína Teplická

Jóga je v jejím životě již 8 let. Její lekce jsou ozdravné, posilující, vědomé, dodají energii a zklidní hlavu. Aby v těle a duši nastala rovnováha - to pro ni znamená jóga.

.jpg

Honza Báča

Honza se k józe dostal jako k relaxačnímu a kompenzačnímu cvičení během jeho sportovní kariéry a naprosto ho uchvátila díky blahodárnému vlivu na tělo, ale hlavně i mysl. Jóga pro něj znamená poslání navracet sebe i ostatní do rovnováhy a životní harmonie.

.jpg

Šárka Olšanská

Skrze pohyb přináší život a lásku do míst, ve kterých jsme ustrnuli. To vše v radosti, lehkosti a vzájemné podpoře. Ve své praxi využívá různé styly jógy, qigong, práce s energií, meditace, vizualizace, dechové techniky, zvuk, zpěv, léčivé hudební nástroje, základy fyzioterapie, rituály, léčivý dotek.

.jpg

Pavlína Malíšková

Porodní asistentka, kterou od malička provází sport a radost z pohybu. Spojení těchto dvou zájmů v podobě předporodního cvičení jí dává smysl. Cílem je, aby se žena přes všechny změny spojené s těhotenstvím cítila dobře. Její lekce jsou zaměřeny na nácvik dýchání, navnímání pánevního dna a relaxaci.

IMG-20221116-WA0000_edited_edited.jpg

Ivana Staňková

K józe si našla cestu přes různé pohybové aktivity před 8 lety. Je pro ní životní filosofií, radostí z pohybu, ale i terapií pro duši. Ivana jógu vnímá jako nástroj, který nám pomáhá ve schopnosti být v rovnováze nejen na podložce při provádění asán, ale i když se vydáme po lekci do světa.

IMG-1150_edited.jpg

Markéta Nedvědová

Markéta se začala věnovat józe na univerzitě ve Velké Británii, když hledala způsoby, jak se vyrovnat se změnou prostředí a s celkovým napětím spojeným se studiem. Od té doby je pro ni jóga zdrojem zklidnění, radosti a napojení jak sama na sebe, tak na vše, co nás obklopuje.

20221130_101936_edited_edited.jpg

Petra Pleváková

Ke svému "jógovému příběhu" se dostala náhodně přes různé styly cvičení, které vyhledávala z důvodu bolesti v zádech. Jóga ji nadchla. Zamilovala se do ni, nejen pro její benefity v podobě zdravějšího, bezbolestného a pružnějšího těla, ale i pro její přesah mimo podložku. Kdy ji v každodenním životě pomáhá zvládat náročné situace s větším nadhledem, klidem, pokorou a láskou. Jóga Petru naučila vážit si každého okamžiku, nadechnout se a být...

.jpg

Zuzana Vavřinová

Její lekce jsou prodchnuty láskou k životu a k tělu. Zuzka se zaměřuje na fyziologický pohyb, obohacuje každou lekci o něco extra jako uvolňování těla pomocí autogenního tréninku, afirmacemi, prvky restorativní jógy, zpěvem manter, povídáním o čakrách a energetických drahách… Zuzka v józe našla svou cestu před 13 lety.

bottom of page