top of page
IMG_20201112_123720_edited_edited.jpg

Naši lektoři

Lokah Samastah Sukhino Bhavantu

 "Ať jsou všechny bytosti štastné a volné, a nechť i  mé myšlenky, slova a činy přispějí nějakým způsobem ke štěstí a svobodě všech."

.jpg

Natália Báčová

Její lekce jsou o bdělém pozorovaní sama sebe. Vede cvičících s láskou a lehkostí, aby se dokázali
ponořit do hloubky svého Já. Praxi přizpůsobí lidem a jejich potřebám. Tak jako dokáže probudit sílu
středu, ví i uvolnit tělo v blahodárné relaxaci.

.jpg

Honza Báča

Honza se k józe dostal jako k relaxačnímu a kompenzačnímu cvičení během jeho sportovní kariéry a naprosto ho uchvátila díky blahodárnému vlivu na tělo, ale hlavně i mysl. Jóga pro něj znamená poslání navracet sebe i ostatní do rovnováhy a životní harmonie.

.jpg

Šárka Olšanská

Skrze pohyb přináší život a lásku do míst, ve kterých jsme ustrnuli. To vše v radosti, lehkosti a vzájemné podpoře. Ve své praxi využívá různé styly jógy, qigong, práce s energií, meditace, vizualizace, dechové techniky, zvuk, zpěv, léčivé hudební nástroje, základy fyzioterapie, rituály, léčivý dotek.

.jpg

Markéta Nedvědová

Markéta se začala věnovat józe na univerzitě ve Velké Británii, když hledala způsoby, jak se vyrovnat se změnou prostředí a s celkovým napětím spojeným se studiem. Od té doby je pro ni jóga zdrojem zklidnění, radosti a napojení jak sama na sebe, tak na vše, co nás obklopuje.

.jpg

Ivana Staňková

K józe si našla cestu přes různé pohybové aktivity před 8 lety. Je pro ní životní filosofií, radostí z pohybu, ale i terapií pro duši. Ivana jógu vnímá jako nástroj, který nám pomáhá ve schopnosti být v rovnováze nejen na podložce při provádění asán, ale i když se vydáme po lekci do světa.

370090460_362768396199980_6203432847424732843_n_edited.jpg

Michaela Kachtíková

S jógou se setkala již na základní škole, kdy byla prostředkem nalezení sebelásky a vnitřního seberozvoje. Od té doby je její součástí každodenního života. Skrz ni vníma jak dýcha, vníma postoj, chůzi, procesy, intuici. Na lekcích se soustředí na přítomné bytí, procítění těla a oceánu mysli. Pomalé, jemné a vědomé prožívání v rapidně zrychlené a těkavé době.

.jpg

Petra Pleváková

Ke svému "jógovému příběhu" se dostala náhodně přes různé styly cvičení, které vyhledávala z důvodu bolesti v zádech. Jóga ji nadchla. Zamilovala se do ni, nejen pro její benefity v podobě zdravějšího, bezbolestného a pružnějšího těla, ale i pro její přesah mimo podložku. Kdy ji v každodenním životě pomáhá zvládat náročné situace s větším nadhledem, klidem, pokorou a láskou. Jóga Petru naučila vážit si každého okamžiku, nadechnout se a být...

.jpg

Pavlína Malíšková

Porodní asistentka, kterou od malička provází sport a radost z pohybu. Spojení těchto dvou zájmů v podobě předporodního cvičení jí dává smysl. Cílem je, aby se žena přes všechny změny spojené s těhotenstvím cítila dobře. Její lekce jsou zaměřeny na nácvik dýchání, navnímání pánevního dna a relaxaci.

.jpg

Beata Hvězdová

Přes různé pohybové aktivity se k józe dostala v prváku na střední škole. Jako skoro každá žena myslela nejprve hlavně na svoji postavu, začala tedy hot jógou v roce 2016. Postupně zkoušela různé typy jógy a zjistila, že ji jóga dává mnohem více než jen hezčí postavu. Dává ji duševní pohodu a zklidnění svých myšlenek. Nejprve praktikovala kvůli stresu ve škole, poté kvůli stresu v práci a v současnosti praktikuje každý den. Na józe miluje její dar předávat lásku, radost, pohodu a pocit štěstí mezi námi.

.jpg

Alexander Bobák

Meditacím se věnuje již několik let. Zúčastnil se kurzu instruktora meditací u Kabira Bhartiho. Věnuje se aktivním meditacím všeho druhu. V Jonabo vede hodiny Kundalini meditací a Dynamických meditací. Alexandra baví vést skupinové meditace, protože je toho názoru, že čím více lidí bude meditovat, tím bude na světě krásněji. 

JONABO_210_menšie logo.png

Natálie Knechtová

Jóga je v jejím životě již 8 let. Její lekce jsou ozdravné, posilující, vědomé, dodají energii a zklidní hlavu. Aby v těle a duši nastala rovnováha - to pro ni znamená jóga.

IMG_20201130_145555_edited.jpg

Katarína Teplická

Jóga je v jejím životě již 8 let. Její lekce jsou ozdravné, posilující, vědomé, dodají energii a zklidní hlavu. Aby v těle a duši nastala rovnováha - to pro ni znamená jóga.

.jpg

Kristína Bémová

Jóga si Kristínu našla na Kypru a od té doby si bez ní neumí představit život. Na jejích lekcích uklidníte mysl a vzdálíte se od každodenních starostí. Nakazí Vás hravostí a radostí. Pojďte si společně vychutnat pohyb a učit se trpělivosti a lásce ke vlastnímu tělu.

_edited.jpg

Tereza Vašíčková

Během svých lekcí se snaží pomoci s nacítěním se zpátky na své tělo. Ráda pracuje s prostorem a pohybem, balancem, rozsahem a rovnováhou. Soustředí se na správné provedení pozic a věří, že je důležité postavit základy, na který se poté dají stavět ty nejúžasnější pohybové stavby. Jejím skromným cílem je, aby člověk z lekce odcházel uvolněný a inspirovaný především sám sebou

bottom of page