top of page

Kurz
Hormonální jógy

V kurzu se naučíte celou účinnou sestavu Hormonální jogové terapie dle Dinah Rodrigues, kterou pak můžete cvičit i sami doma.  Sestava působí na všech úrovních: fyzické, emoční, mentální i duchovní a pomáhá odstraňovat problémy, které vznikly na úrovní psychiky.


Hormonální jogová terapie harmonizuje a reaktivuje produkci hormonů, zlepšuje celkový zdravotní stav, zvýší pružnost těla, zlepší metabolismus, stav postavy i pleti.  Přispívá k přirozenému omlazení a revitalizaci. Cviky jsou velice komplexní, zahrnují dynamické pozice, dechové techniky, práci s energiemi a koncentrační antistresové techniky.

  

Kurzem Vás provede  Ivana Staňková, certifikovaná lektorka

Hormonální jógové terapie, která studovala přimo u Dinah Rodrigues.

Úterý 27.2. - 26.3.2024

18:50 - 20:20

5x 90 minut

Cena: 2800,- Kč / osoba
(v ceně jsou podklady pro cvičení doma)

Hormonální jógová terapie (HYT) pomáhá ženám po celém světě otěhotnět  a velmi účinně zvládat hormonální nerovnováhu a její příznaky, ale i zmírnit symptony spojené s menopauzou nebo předčasnou menopauzou. Je alternativou k běžné hormonální substituční terapii, při pravidelném cvičení dokáže v těle bez vedlejších účinků reaktivovat a harmonizovat produkci hormonů, žláz s vnitřní sekrecí, posiluje vaječníky, štítnou žlázu, hypofýzu a nadledvinky.  

Kurz je vhodný i pro úplné začátečnice a není nutné mít předchozí zkušenosti s jogou.

Počas kurzu je k dispozici čaj, voda a káva.

Pokud máte dotaz, či Vás zajímají případné kontraindikace,

neváhejte se na nás obrátit emailem na info@jonabo.cz.

Rezervaci můžete provést v rozvrhu.

Doporučujeme včasnou rezervaci, místa jsou omezená.

Na všechny se moc těšíme.

bottom of page