top of page

PODMÍNKY REZERVACÍ A STORNA

 • Před první návštevou je vhodné provést registraci přes rezervační systém. Po registraci Vám na uvedený e-mail pošleme potvrzovací odkaz, v kterém potvrdíte svou registraci.

 • Registraci a nabitím kreditu máte možnost zajistit si místo v sále, který má omezenou kapacitu, proto se na lekci doporučujeme přihlásit skrze rezervační systém. Na lekci je možné přijít i bez rezervace. Přednost však mají přihlášeni klienti. 

 • Lekce probíhá od minimálního počtu 3 přihlášených.

 • Minimální vklad kreditu odpovídá jednomu vstupu v ceně 210,- Kč, má neomezenou platnost. 

 • Permanentka na 10 vstupů má platnost 3 měsíce. 

 • Permanentka Poprvé na józe má platnost 1 měsíc.

 • Kredit lze nabít na recepci studia hotovostně platební, sodexo kartou,  nebo online platbou, bankovním převodem.

 • Kredit platí pouze na otevřené lekce, jeho aktuálni stav můžete sledovat online na svém účtu. Kredit nelze uplatnit na uzavřené kurzy, workshopy, semináře, soukromé lekce.

 • Pokud chcete zrušit lekci - Rezervovanou otevřenou lekci lze zrušit před jejím začátkem v rezervačním systému nejpozději 3 hodiny před jejím začátkem.

 • Pro ranní lekce začínající v časech od 6:00-10:00 platí, že svou rezervaci můžete zrušit nejpozději do 20:00 předchozího dne. Jestli tak neučiníte a na lekci nedorazíte, bude její hodnota odečtena z kreditu, či po vás bude cena lekce vyžadována při příští návštěvě. 

 • Náhradník- když jste se přihlásil jako náhradník a uvolní se pro vás místo na lekci, dáme vám vědet smskou na vaše číslo nejpozději 3 hodiny před začátkem lekce. Počítejte s možností, že se pro vás místo uvolní a vy se ve frontě posunete na místo řádného přihlášeného. Tím se na vás vztahují všechny povinnosti přihlášeného klienta.

STORNO PODMÍNKY 

se liší od typu akce. Pokud se klient nedostaví na rezervovanou otevřenou lekci, či nedojde k jejímu včasnému zrušení (3 hodiny před jejím začátkem ,v případě ranních lekcí začínajícich v časech od 6:00 - do 10:00, je možné zrušit rezervaci do 20:00 předchozího dne ) v online rezervačním systému, studio si nárokuje náhradu ve výši 100% z ceny lekce.  

Pokud není uvedeno jinak, u kurzu / workshopu / pronájmu je záloha (50%) nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz / workshop nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (tj. 10 dní dopředu před začátkem kurzu) propadá nejen záloha, ale navíc má studio právo vymáhat doplatek finální částky (zbylých 50%). Své místo však lze převést na jinou osobu.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ 

Klient souhlasí se zpracováním a uchováním osobních údajů - jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailová adresa. Ochrana osobních údajů klienta, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Klient souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím, službami nebo podnikem prodávajícího na e-mailovou adresu

Děkujeme za pochopení.

bottom of page